NIKON NSR-SF200
    说明
    无说明
    配置
    No missing parts HDD included
    OEM 型号描述
    Throughput: ≧ 110 wafers/hour (300 mm wafer) ≧ 120 wafers/hour (200 mm wafer)
    文件
    无文件
    verified-listing-icon
    已验证
    类别
    Steppers & Scanners
    上次验证: 60 多天前
    物品主要详细信息
    状况:
    Used
    运行状况:
    未知
    产品编号:
    87730
    晶圆尺寸:
    6"/150mm
    年份:
    未知
    Logistics Support
    Available
    Transaction Insured by Moov
    Available
    Refurbishment Services
    类似上架物品
    查看全部
    NIKON NSR-SF200
    NIKON
    NSR-SF200
    Steppers & Scanners
    年份: 2003状况: 二手
    上次验证60 多天前
    NIKON
    NSR-SF200
    verified-listing-icon
    已验证
    类别
    物品主要详细信息
    状况:
    Used
    运行状况:
    产品编号:
    晶圆尺寸:
    6"/150mm
    年份:
    Logistics Support
    Transaction Insured by Moov
    Refurbishment Services
    说明
    无说明
    配置
    No missing parts HDD included
    OEM 型号描述